محصولات جدید

30 محصول وجود دارد

خانه استعلام برند
  • جدید

خانه

استعلام برند

قبل از هرگونه اقدامی جهت ثبت برند خود بایستی از قابل ثبت بودن آن مطمئن شوید.

به همین خاطر لازم است به موارد زیر توجه فرمایید.

 

ثبت برند یا نام تجاری خرید و فروش برند
  • جدید

ثبت برند یا نام تجاری

خرید و فروش برند

خرید و فروش برند یک فرآیند حقوقی و تجاری است که به معنای انتقال حقوق مالکیت یک برند از فرد یا شرکتی به فرد یا شرکت دیگر می‌باشد. این ترتیبات ممکن است به صورت کلی یا به شکل محدودی از حقوق مالکیت برند انجام شود. در زیر چند نکته کلیدی در مورد خرید و فروش برند آورده شده است.

دفاتر تجاری و کارت بازرگانی کد اقتصادی
  • جدید

دفاتر تجاری و کارت بازرگانی

کد اقتصادی

کد اقتصادی شناسه ای 12 رقمی است که پس از تشکیل پرونده و تعیین حوزه توسط سازمان امور مالیاتی و اقتصادی کشور به اشخاص حقیقی و حقوقی تعلق می گیرد.

مطابق قانون تجارت تمامی شرکت ها تا دو ماه پس از ثبت شرکت موظف به اخذ کد اقتصادی و انجام امور مالیاتی مربوطه می باشند.

 
ثبت برند یا نام تجاری ثبت برند و لوگو
  • جدید

ثبت برند یا نام تجاری

ثبت برند و لوگو

ثبت برند یک مرحله مهم در مدیریت یک کسب و کار است و می‌تواند برای شما مزایای مختلفی داشته باشد. در زیر تعدادی از دلایل مهم برای ثبت برند آورده شده‌اند:

 

دفاتر تجاری و کارت بازرگانی پلمپ دفاتر تجاری
  • جدید

دفاتر تجاری و کارت بازرگانی

پلمپ دفاتر تجاری

باتوجه به قوانین مصوبه کلیه شرکتهایی که ثبت می شوند باید دارای پلمپ دفاتر باشند . از این رو دانستن اینکه پلمپ دفاتر چیست مهم است.

شرکتهای تجاری برای اظهار هزینه ها و درآمدهای خود نیاز به دفاتر پلمپ شده  دارند که این موضوع در ماده 6 قانون تجارت برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی تصویب شده است .

ثبت شرکت تاسیس موسسات و انجمن های فرهنگی
  • جدید

ثبت شرکت

تاسیس موسسات و انجمن های فرهنگی

به سازمانهای مردم نهاد انجمن گفته میشود. انجمن انواع مختلفی دارد که افراد با توجه به هدفی که از تاسیس آن دارند، قبل از اقدام به ثبت در اداره ثبت شرکتها نیاز به اخذ مجوز از سازمانهای مربوطه را دارند. 

 

ثبت شرکت تاسیس هلدینگ
  • جدید

ثبت شرکت

تاسیس هلدینگ

 شرکت هلدینگ، یک شرکت سهامی است که مالکیت سهام شرکت دیگری را در اختیار دارد. شرکت هلدینگ با خرید بیش از ۵۰ درصد از سهام شرکتهای دیگر که زیرمجموعه آن شمرده میشوند؛ مدیریت شرکتهای زیرمجموعه را بر عهده میگیرد.

 

 

ثبت شرکت تاسیس شرکت تعاونی
  • جدید

ثبت شرکت

تاسیس شرکت تعاونی

شرکت تعاونی زمانی تاسیس میگردد که یک عده افراد، هدف مشترک برای انجام دادن داشته باشند. حداقل نفرات برای تاسیس 7 نفر میباشد. 3 نفر به عنوان عضو اصلی، دو نفر به عنوان عضو علی البدل  و 2 نفر به عنوان بازرسین شرکت، معرفی میشوند.

 

 

ثبت شرکت تاسیس شرکت تضامنی
  • جدید

ثبت شرکت

تاسیس شرکت تضامنی

این نوع ثبت زمانی اتفاق می افتد که نهاد مربوطه بنا به نوع فعالیت شرکت افراد را ملزم به ثبت شرکت تضامنی نماید. از جمله موضوع فعالیت برای شرکت تضامنی میتوان صرافی را نام برد که برای گرفتن مجوز از بانک مرکزی مجبور به این نوع ثبت شرکت شده است.

حداقل سرمایه مورد نیاز یک میلیون ریال است.

دست کم نام یکی از شرکا در نام شرکت باید قید شود.